Wydarzenia

Zderzenie audi z łosiem

Data publikacji 03.10.2023

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj rano, na trasie Kowalówka-Płazów. Na drogę, przed jadące audi, wtargnął łoś. Kierujący pojazdem trafił do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność na drogach!

Dzisiaj po godz. 6, na drodze wojewódzkiej nr 865, na odcinku Kowalówka-Płazów, w powiecie lubaczowskim, przed jadący w kierunku Kowalówki pojazd marki Audi wtargnął łoś. Kierujący samochodem 24-letni mieszkaniec gminy Narol, uderzył w zwierzę. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Lubaczowie, na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność na drodze. Trasy wędrówek zwierząt bardzo często przecinają ciągi komunikacyjne. Kolizja z dzikiem, sarną czy łosiem może być bardzo niebezpieczna. Nie lekceważmy znaków ostrzegawczych, które uczulają na możliwość pojawienia się zwierząt leśnych.

  • Na zdjęciu samochód osobowy w kolorze niebieskim z widocznymi uszkodzeniami części przedniej pojazdu. W tle las.
    Fot KPP Lubaczów
  • Na zdjęciu pojazd marki audi w kolorze niebieskim z widocznymi uszkodzeniami części przedniej pojazdu. W tle wóz strażacki i las.
    Fot KPP Lubaczów
  • Na zdjęciu,  na pierwszym planie poznakowany radiowóz policyjny, w tle samochód osobowy koloru niebieskiego z widocznymi uszkodzeniami, wóz strażacki oraz las.
    Fot KPP Lubaczów
Powrót na górę strony